Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

ALTUM aicina uz daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes semināru 15. februārī, Jelgavā 

Publicēts: 12.02.2018

2018. gada 15. februārī, plkst. 11:00, Svētes ielā 33, Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM organizētais seminārs “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi un renovācijas process”.
 

Būvniecības sezona tuvojās! Tāpēc februārī sadarbībā ar Ekonomikas ministriju valsts attīstības finanšu institūcija ALTUM organizē seminārus “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi un renovācijas process”. Jelgavā šis seminārs tiek rīkots 15. februārī, plkst. 11:00, Svētes ielā 33, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā. Uz semināriem aicināti namu pārvaldīšanas uzņēmumi, dzīvokļu īpašnieku biedrības un būvniecības uzņēmumu pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie. Dalība seminārā bez maksas.


Semināros praktiski padomi:

kā organizēt  un vadīt ēkas energoefektivitātes projektu;
kā sagatavot tehnisko dokumentāciju;
kā veikt lēmumu pieņemšanas procedūras;
kādi ir līdzfinansējuma saņemšanas nosacījumi;
kā organizēt būvniecības darbu iepirkuma procedūru.

 

Pieteikties semināram iespējams ŠEIT.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.