Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Iepirkuma identifikācijas Nr. SIA “JNĪP” 2017-29

Paziņojuma publikācijas datums IUB mājas lapā 15.01.2018

 

Pasūtītāja nosaukums:
SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”.

 

Izpildītājā (piegādātāja) nosaukums:
SIA “INNOVATION SOLUTION”

 

Iepirkuma priekšmets, tā apjoms, kvalitātes prasības un citu nepieciešamo informācija: Transporta līdzekļu iegāde” SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” esošo dzīvojamo māju, nedzīvojamo ēku un teritoriju apsaimniekošanai”: darbu apjoms un kvalitātes prasības saskaņā ar nolikumu.

Līgumcena bez PVN EUR 18900; PVN 21% 3969,00 EUR; Kopā: 22869,00 EUR

 

Samaksas kārtība:
30 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas , pamatojoties uz Izpildītāja piestādīto rēķinu.

Līguma izpildes termiņš:
Līgums stājas spēkā ar 2017.gada 21. decembrī .

 

Garantijas laiks:
3 mēneši

 

Piegādes laiks:

10 kalendāras dienas.

 

Pušu tiesības un pienākumi

  • Pircēja tiesības un pienākumi:
  • Pircējs maksā ar Automašīnas pārreģistrāciju Ceļu satiksmes drošības direkcijā (turpmāk- CSDD) saistīto maksu un par sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšanas polisi (OCTA).
  • Pircējs var prasīt cenas samazinājumu Pārdevējam, ja Automašīnai pēc līguma noslēgšanas ir parādījušies bojājumi, kuri pirms līguma noslēgšanas Automašīnai nebija konstatēti un piefiksēti pieņemšanas-nodošanas aktā.
  • Pircējs var prasīt cenas samazinājumu arī, ja Automašīnai atklājas būtiski trūkumi, kuri ir speciālistu fiksēti un atzīstami par slēptiem bojājumiem.
  • Pārdevēja tiesības un pienākumi:
  • Pārdevējs atbild par Automašīnas bojājumiem un bojāeju no līguma noslēgšanas brīža līdz Automašīnas pārreģistrācijai CSDD.
  • Pārdevējs sniedz visu nepieciešamo informāciju un dokumentus, kas ir nepieciešami Automašīnas reģistrācijai CSDD.

 


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.