Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Ikgadējais kopsapulču cikls sāksies 2. martā; tās apmeklēt ir dzīvokļu īpašnieku pienākums 

Publicēts: 17.02.2015

Dzīvoklis ir viens no svarīgākajiem cilvēka īpašumiem, tādēļ jautājumiem, kas saistīti ar dzīvokļa un kopīpašuma – daudzdzīvokļu mājas – uzturēšanu, nedrīkst pievērsties virspusēji. Dzīvokļu īpašniekus aicinot būt ieinteresētiem savas daudzdzīvokļu mājas uzturēšanā un apsaimniekošanā, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) 2. martā uzsāks ikgadējo kopsapulču ciklu. Katra dzīvokļa īpašnieka pienākums ir tās apmeklēt.

Dzīvokļu īpašnieku kopsapulces visās daudzdzīvokļu mājās tiek organizētas pēc vienota principa, un darba kārtībā iekļauti trīs galvenie punkti: 2014. gada darbības pārskats un 2015. gada darba plāns; par pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumu; dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas/mājas vecākā atskaite par 2014. gadu.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī īpašuma profilaktiskajiem darbiem (lietus ūdens kanalizācijas un drenāža sistēmas tīrīšana, elektroietaišu profilakse, lifta profilaktiskie darbi), pārrunāti jautājumi par līguma slēgšanu ar pakalpojuma sniedzējiem, kā arī izskatīti citi specifiski jautājumi, kuri atteicas uz katru māju un tās dzīvokļu īpašniekiem.

Dzīvokļu īpašnieku sapulču grafiks visās uzņēmuma apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās pieejams JNĪP izveidotajā informatīvajā sistēmā (www.jnip.lv) – ar to var iepazīties mūsu klienti, kuri ir reģistrētie lietotāji. Tos dzīvokļu īpašniekus, kuri nav reģistrējušies mūsu izveidotajā informatīvajā sistēmā, informēsim individuāli, pastkastītē ievietojot rakstisku paziņojumu par sapulces norises vietu, laiku un darba kārtību, kā arī mājas ieņēmumu–izdevumu atskaiti.

Dzīvokļu īpašnieki, jūsu mājas pārvaldnieks – JNĪP – aicina pildīt likumā noteikto pienākumu piedalīties dzīvojamās mājas pārvaldīšanā, apmeklējot dzīvokļu īpašnieku kopsapulces. Ir jāapzinās, ka dzīvoklis ir viens no svarīgākajiem īpašumiem, kas pieder cilvēkam, līdz ar to dzīvokļa īpašnieka pienākums ir rast iespēju piedalīties organizētajās kopsapulcēs, kas skar kopīpašuma uzturēšanu un pārvaldīšanu. Mājas uzturēšanu sekmīgi īstenot iespējams vienīgi tad, ja ir visu dzīvokļu īpašnieku ieinteresētība, lai sapulces neizvērstos tikai par mājas pārvaldnieka formālu atskaiti par paveiktajiem darbiem un informēšanu par mājas tehnisko stāvokli, bet gan lai tās būtu lemtspējīgas, kopīgi pieņemot lēmumus par dzīvojamās mājas uzturēšanu un pārvaldīšanu, kas saistoši ir ikvienam daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājam.

Jāatgādina, ka katram dzīvokļa īpašniekam jāuzņemas atbildība ne tikai par savu atsevišķo dzīvokļa īpašumu, bet arī par kopīpašumu, un šīs sapulces ir iespēja vēlreiz apzināties, ka mums tas jādara kopā, un aicinājums kopā arī darīt, ar saviem ieteikumiem iesaistoties mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas procesā.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.