Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

1.martā sākas dzīvokļu īpašnieku kopsapulču cikls 

Publicēts: 15.02.2015

1.martā SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP)  uzsāks ikgadējo pārvaldīto dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulču ciklu. JNĪP savus klientus aicina būt atbildīgiem un ieinteresētiem savas daudzdzīvokļu mājas pārvaldīšanas un uzturēšanas procesā – sekot līdzi informācijai par savas  mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces norises laiku, apmeklēt to, kā arī , lai saruna izvērstos konstruktīva, pirms sapulces iepazīties ar mājas ieņēmumu- izdevumu atskaiti un jau iepriekš pārdomāt un uzdot  jautājumus, kurus vēlās aktualizēt, tiekoties ar pārvaldnieku un savas mājas dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonu.

Dzīvokļu īpašnieku kopsapulces daudzdzīvokļu mājās tradicionāli tie organizētas katru gadu un šogad darba kartībā iekļauti četri galvenie punkti: atskaite par 2015. gadā padarīto un 2015. gada darbības pārskats, 2016. gada darba plāns; dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas atskaite; līgumu slēgšana ar pakalpojumu sniedzējiem un šī gada īpašā aktualitāte –PVN likmes piemērošana pārvaldīšanas pakalpojumiem.

Proti, 2016. gads saistās ar būtiskām izmaiņām māju pārvaldīšanas jomā- 1. jūlijā spēka stāsies izmaiņas, kas paredz dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pakalpojumam piemērot PVN standartlikmi 21 procenta apmērā. Tā kā šīs izmaiņas skars visu JNĪP pārvaldīto māju dzīvokļu īpašniekus , sapulcē tiks iztirzāts arī šis jautājums, lai iedzīvotāji varētu gūt atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem un jau laikus rēķināties ar pārvaldīšanas maksas izmaiņām.  

Dzīvokļu  īpašnieku sapulču grafiks visās uzņēmuma pārvaldītājās mājās pieejams JNIP izveidotajā informatīvajā sistēmā ( www.jnip.lv) - ar to var iepazīties JNĪP klientu, kuri ir reģistrētie lietotāji. Rakstisku paziņojumu par sapulces norises vietu, laiku un darba kartību, kā arī mājas 2015. gada  ieņēmumu- izdevumu atskaiti individuāli saņems katra dzīvokļa īpašnieks- arī tie , kuri nav reģistrējušies informatīvajā sistēmā. 

Neaizmirstiet , ka dzīvoklis ir viens no svarīgākajiem īpašumiem, kas pieder cilvēkam, tāpēc pārvaldnieks – JNĪP, aicina dzīvokļu īpašniekus piedalīties rīkotājās kopsapulcēs. Mājas pārvaldīšanu un uzturēšanu var sekmīgi realizēt tikai savstarpēji sadarbojoties un uzticoties.

Dzīvokļu īpašnieki, esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!

Uz tikšanos kopsapulcē!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.