Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pirmo reizi piedalījās ikgadējos “Metāla svētkos Jelgavā” 

Publicēts: 25.09.2017

2017.gada 9.septembrī Jelgavas Pasta salā norisinājās “Metāla svētki 2017”, kas pulcēja dažādu  nozaru uzņēmumu, augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu pārstāvjus, meistarus, amatniekus metālapstrādes un inženierzinātņu jomā. Arī mēs izlēmām pievienoties šim izglītojošajam pasākumam, lai informētu un iepazīstinātu apmeklētājus ar mājokļu energoefektivitātes paaugstināšanas nozīmīgumu.

Energoefektivitāte pēc definīcijas ir enerģijas lietderīga izmantošana. Lai samazinātu enerģijas patēriņu mājā, ir nepieciešams noteikt siltuma zudumu rašanās iemeslu un veidu kā tos kompensēt, kādus energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus jāveic. Katra māja ir unikāla, tādēļ energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi katrai mājai būs atšķirīgi. Pēc mūsu pieredzes, lai  veicinātu mājas energoefektivitāti, ir jāveic mājas kompleksa atjaunošana.

Mūsu galvenais uzdevums, piedaloties 9.septembra “Metāla svētkos 2017” Jelgavā, bija informēt apmeklētājus par to, kādi ir pozitīvie ieguvumi atjaunotām mājām un rosināt domāt par šādas iespējas realizāciju arī savam mājoklim.

Izveidotajā stendā uzskatāmi parādījām, kāds varētu būt neatjaunotas mājas inženierkomunikāciju stāvoklis un kādus ieguvumus varam sagaidīt pēc mājas atjaunošanas. Stenda vienā daļā varēja aplūkot nesakārtotas mājas novecojušu inženierkomunikāciju reālus piemērus, kas rada pakalpojumu izmaksu pieaugumu un avāriju riskus. Savukārt, stenda pretējā daļā sakārtotu māju, kurā atjaunošanas rezultātā samazinās izmaksas, ir patīkamāk dzīvot un kurā var justies drošāk. Svarīgs ieguvums pēc mājas atjaunošanas ir ne tikai tūlītējs finansiālais ietaupījums, bet arī tas, ka, atjaunojot māju tiek pagarināts tās dzīves cikls, tiek sakārtota apkārtējā vide, ievērojami uzlabojas mājas vizuālais izskats un telpu mikroklimats.

JNĪP tehniskais direktors Oļegs Kukuts, raksturojot mūsu dalību pasākumā, atklāja, ka: “Apmeklētāji interesējās par mūsu izveidoto stendu. Patīkami, ka to nāca aplūkot ģimenes ar bērniem. Vecāki bērniem stāstīja, ko saskatīja stendā – atšķirības starp māju, kurā iespējams dzīvojam un atjaunotu māju. Bērniem īpaši interesēja neatjaunotās mājas detaļas. Manuprāt, stends bija tik interesants un saprotams, ka pat nebija nepieciešamība plašākam stāstījumam par to. Apmeklētāji, aplūkojot stendu, saprata mūsu vēstījumu bez papildu skaidrojumiem.”

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” ir organizējusi 18 māju atjaunošanu un šoruden ir ieplānots uzsākt atjaunošanus darbus vēl 4 mājām. Rezultātā atjaunotajām mājām viena kvādrātmetra apkures izmaksas samazinājās par vismaz 50%. Pēdējo gadu apkures izmaksu tabulu atjaunotajām un “dārgākajām” mājām iespējams aplūkot mūsu mājas lapas sadaļas “Ziņas/Dažādi jaunumi” augšējā daļā. Lemjot par mājas atjaunošanu un piedaloties tajā, dzīvokļu īpašniekiem veidojas saimnieciska attieksme pret īpašumu. Tas motivē par to rūpēties arī turpmāk.  

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.