Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jelgavas Nekustamā īpašumu pārvaldes darba apliecības – iedzīvotāju drošībai 

Publicēts: 30.01.2015

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) atgādina, ka visiem uzņēmuma darbiniekiem izsniegtas darba apliecības un dzīvokļu īpašniekiem ir tiesības lūgt to uzrādīt, pirms ar personu, kas pie iedzīvotāja vērsusies kā JNĪP pārstāvis, uzsākt sarunu vai ielaist savā mājoklī.

Darba apliecības JNĪP darbiniekiem izsniegtas, rūpējoties par savu klientu drošību – laiku pa laikam pilsētā aktualizējas jautājums par krāpniekiem, kuri, uzdodoties par citu personu, ļaunprātīgi izmanto cilvēku uzticēšanos. Lai izvairītos no pārpratumiem un nepatīkamām situācijām, JNĪP apsaimniekošanā esošo māju dzīvokļu īpašnieki, lūdzot uzrādīt darba apliecību, aicināti pārliecināties, ka pie viņiem tiešām vērsies nama pārvaldnieka pārstāvis.


Darba apliecības uzrādīšana klientam būtiski atvieglo arī JNĪP pārstāvja komunikāciju ar dzīvokļu īpašniekiem, jo dažkārt gadās, ka iedzīvotāji, īpaši gados vecāki, neuzticas cilvēkam, kas vēršas pie viņiem kā nama apsaimniekotāja pārstāvis. Praksē ir bijuši pat tādi gadījumi, kad cilvēks savā mājoklī atsakās ielaist Avārijas dienesta meistarus, kaut pats vērsies uzņēmumā, lai lūgtu viņu palīdzību. Tāpat ikdienā nav izslēgtas situācijas, kad meistariem kādā dzīvokļa īpašumā nepieciešams veikt ne tikai profilaktiskas, bet arī iepriekš neplānotas pārbaudes, lai risinātu kopīpašumā vai kaimiņa dzīvoklī radušos avārijas situāciju, un šādā gadījumā iedzīvotājam uzrādītā darba apliecība var būtiski atvieglot darba pienākumu pildīšanu. Tas pats attiecas arī uz konkrētās mājas pārvaldnieku, kuram, pildot darba pienākumus, ar iedzīvotājiem ikdienā nākas komunicēt visbiežāk.


Jāuzsver, ka JNĪP darba apliecība ir personalizēta un līdztekus darbinieka vārdam, uzvārdam un amatam tajā iekļauta arī viņa fotogrāfija, kas ļauj identificēt personu, kā arī apliecības numurs. Uzņēmums cer, ka darba apliecības uzrādīšana klientam, apmeklējot viņa īpašumu, vairos savstarpējo uzticēšanos.


Mums rūp mūsu klientu drošība, tādēļ dzīvokļu īpašniekus aicinām rūpīgi pārbaudīt jebkuras personas, kas pie viņiem vēršas kā kāda uzņēmuma vai dienesta pārstāvis, identitāti, lūdzot uzrādīt atbilstošu dokumentu, precizēt ierašanās mērķi un savā mājoklī ielaist tikai tad, kad tiešām nav šaubu, ka nekļūs par krāpnieku upuri.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.