Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Kopš 2017.gada 11.augusta SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” izbeidz sadarbību  ar SIA “JUNGENZ” par skaitītāju uzstādīšanu 

Publicēts: 23.08.2017

Informējam, ka ar 2017.gada 11.augustu SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” izbeidz 2014.gada 2.decembrī noslēgto līgumu ar SIA “JUNGENZ” par skaitītāju uzstādīšanu. Šobrīd vēl nav noslēgts jauns līgums. Lai nodrošinātu pakalpojumu sniedzēju brīvu konkurenci, kā arī pret tiem vienlīdzīgu un taisnīgu attieksmi, veiksim iepirkumu par ūdens skaitītāju uzstādīšanu un noplombēšanu pārvaldīšanā esošajām mājām.

Pēc iepriekšējās pieredzes sadarbībā ar pakalpojumu sniedzējiem, kas nodarbojas ar ūdens skaitītāju uzstādīšanu, esam saņēmuši vairākas klientu sūdzības. Kā piemēru, varam minēt nekompetentus montētājus – ja nepareizi tiek montēts skaitītājs, tiek bojāta ūdens apgādes sistēma. Ir arī gadījumi, ka starpība starp uzskaitīto ūdens daudzumu un faktisko ir negatīva, tādēļ visai mājai ir jāveic pārrēķins, kas nozīmē, ka dzīvokļu īpašniekiem nākas maksāt vairāk. Par skaitītāju rādītāju patiesumu un pareizību jāatbild rēķinu izrakstītājam – mums, tādēļ ir īpaši svarīgi veidot sadarbību ar uzticamām firmām.

Turpmākajai sadarbībai informējam arī klientus par galvenajiem aspektiem, kam pievērst uzmanību, izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Kā vienu no galvenajiem aspektiem jāmin tas, ka skaitītāji, kas tiek nomainīti, ir dzīvokļu īpašnieku īpašums nevis firmas, kas to ir nomainījusi. Vēlamies vērst uzmanību arī ūdens skaitītāja nomaiņas termiņam, kas jāpārbauda likumā noteiktajā periodā. Ūdens patēriņa skaitītāju pārbaude jāveic riezi četros gados. Ir konstatēti gadījumi, ka pakļaujoties  pakalpojumu sniedzēju pārstāvju norādēm, tika nomainīti skaitītāji pirms to termiņa beigām. Svarīgi zināt, ka pārvaldnieks vai pakalpojumu sniedzējs, kurš ir uzstādījis vai nomainījis ūdens patēriņa skaitītāju, noplombē skaitītāja pievienošanas vietu. Ja ūdens skaitītāju uzstādījusi vai nomainījusi cita persona, skaitītāja pievienošanas vietu noplombē, kā arī fiksē noņemtā skaitītāja rādījumus pārvaldnieka vai kontaktpersonas klātbūtnē. Iesakam arī pārbaudīt vai darījumu apliecinošā kvīšu grāmatiņa par veikto samaksu ir reģistrēta Valsts ieņēmumu dienestā.

Pakalpojumu sniedzējus aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājas lapā sadaļā “Iepirkumi”, kur tiek publiskota jaunākā informācija par iepirkumiem - http://www.nip.lv/index.php?id=4


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.