Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Paldies par atsaucību un dalību lielajā talkā! 

Publicēts: 02.05.2017

Aprīļa mēnesī visā Latvijā un arī Jelgavā notika Lielā talka, kurā aktīvi piedalījās gan dzīvojamo māju iedzīvotāji, gan pārvaldnieks SIA «Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde» (JNĪP) darbiniekiem. 

Turpinot tradīciju jau četrpadsmito gadu JNĪP darbinieki iesaistījās vides sakopšanā. Līdz šim trīspadsmit gadus sakopām  fašistiskā terora upura piemiņas vietu mežā RAF dzīvojamā masīvā, taču šogad nācās mainīt ierasto talkošanas vietu, tika izvēlēts Valdekas pils parks. Sākotnēji sakopjamajā vieta neliecināja par lielu darba apjomu, tomēr talkas laikā tika piepildīts astoņu kubu konteiners ar atkritumiem un lapām, kā arī tika padomāts par putniem un uzstādīts būrītis.  Lai veicinātu un atbalstītu dzīvojamo māju iedzīvotāju aktivitātes, kuri sakārto savas mājas apkārtni,  JNĪP sagādāja smilti, lai papildinātu smilšu kastes un melnzemi puķu dobju ierīkošanai un zaļās zonas izlīdzināšanai. Tāpat, sadarbībā ar SIA «Zemgales ECO», Lielās talkas koordinatoriem Jelgavas pilsētā, tika nodrošināti  atkritumu konteineri astoņām dzīvojamām mājām. Šie darbi tika veikti pozitīvā gaisotnē, kas vēlreiz apliecina sen zināmu faktu, cik lielus un apjomīgus darbus kopā ar domubiedriem var paveikt. JNĪP pateicas ikvienam iedzīvotājam, kurš piedalījās šajā talkā.

«Šīs ikgadējās talkas ir ļoti vērtīgs pasākums, bet tās ir sekas cilvēku neapdomīgai rīcībai. Iedzīvotāji tiek aicināti būt draudzīgiem pret apkārtējo vidi, kurā dzīvojam un nemēslot. Tad pamazām tiks sakoptas teritorijas, kuras iepriekšējos gados ir piegružotas, tādēļ aicinām nākamajos gados ne tikai piedalīties savas apkērtējās vides sakopšanā, bet, kā ir darījuši mūsu darbinieki – aicināt savus bērnus vides sakopšanā, lai jau no mazotnes tiem par ieradumu kļūst atkritumu novietošana tam pareizajās vietās. Ļoti ceru, ka nākotnē apzinīgo jelgavnieku skaits palielināsies, kas ļaus mums kopā radīt tādu vidi, kādu mēs to vēlamies,» savu gandarījumu par lielajā Talkā paveikto pauž JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.