Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Aicinām apmeklēt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces! 

Publicēts: 05.03.2017

Dzīvojamo māju pārvaldnieks Jelgavā - SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) dzīvokļu īpašnieku kopsapulces, lai atskaitītos par iepriekšējo periodu, rīko jau no 2000. gada.

Lai atskaitītos par padarīto 2016. gadā un iepazīstinātu dzīvokļu īpašniekus ar plānotajiem darbiem 2017. gadā, no 2017. gada 6. marta JNĪP  organizē dzīvokļu īpašnieku kopsapulces.

Mājas pārvaldnieks aicina dzīvokļu īpašniekus izrādīt interesi par savas daudzdzīvokļu mājas pārvaldīšanu un apmeklēt dzīvokļu īpašnieku kopsapulci. Katra dzīvokļa īpašnieka pienākums ir apmeklēt sapulci, izteikt tajā savu viedokli un vēlmes, kas saistītas ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanu.
Ar sapulču grafiku  var iepazīties  izveidotajā informatīvajā sistēmā: www.jnip.lv.  Šajā sistēmā nereģistrētie dzīvokļu īpašnieki tiek informēti, saņemot paziņojumu pastkastītē par sapulces norises vietu, laiku un darba kārtību, kā arī mājas ieņēmumu–izdevumu atskaiti. Tas ļaus iedzīvotājiem vēl pirms sapulces tai pienācīgi sagatavoties, un sevi interesējošos jautājumus, kuri nav iekļauti sapulces darba kārtībā, laicīgi iesniegt pārvaldniekam izmantojat informatīvo sistēmu vai nodot rakstveidā JNĪP klientu apkalpošanas daļā. Tādā veidā pārvaldniekam būs iespēja sagatavot atbildes uz visiem jautājumiem un izskaidrot tos sapulces laikā.

Šogad dzīvokļu īpašnieku kopsapulču darba  kārtībā  ir iekļauti 4 galvenie jautājumi: 2016. gada darbības pārskats un 2017. gada darba plāns; dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas  atskaite par 2016. gadu; energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi; līgumu slēgšana ar komunālo pakalpojumu piegādātājiem.
Pārvaldnieks sapulces organizē ne tikai, lai sniegtu pārskatu par paveikto darbu, bet arī, lai tikšanās laikā ar dzīvokļu īpašniekiem kopīgi apspriestu turpmāk nepieciešamos darbus kopīpašuma  sakārtošanai un uzlabošanai. Savukārt daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem  sapulce ir vēl viena iespēja tuvāk iepazīties ar citiem kopīpašniekiem, pieņemt nepieciešamos lēmumus un saņemt profesionāla pārvaldnieka atbildes uz  jautājumiem par dzīvojamas mājas pārvaldīšanu.

Esiet saimnieki savam īpašumam mēs palīdzēsim...

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.