Vēlamies uzzināt dzīvokļu īpašnieku viedokli 

Publicēts: 13.02.2017

Lai uzzinātu dzīvokļu īpašnieku viedokli par sniegto pārvaldīšanas pakalpojumu kvalitāti, SIA Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde (JNĪP) no 2017.gada 14.februāra ievieš darbību vērtēšanu. Šo rīku izmantot varēs katrs dzīvokļu īpašnieks, kurš lietos Dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informatīvo sistēmu (Informatīvā sistēma).

JNĪP ir svarīgi zināt, kā dzīvokļu īpašnieki vērtē pārvaldnieku darbu. Ne vienmēr visi dzīvokļu īpašnieki atrod laiku, lai izteiktu savu viedokli par pārvaldnieka darbību, izņemot atsevišķus gadījumus. Tieši tāpēc ne vienmēr varam novērtēt  mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.
 
Informatīvās sistēmas lietotājiem esam izstrādājuši rīku ar kura palīdžibu ērti var novērtēt mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Dzīvokļu īpašniekiem pēc autentifikācijas Informatīvās sistēmas sākuma lapā būs redzams „vērtēšanas luksofors”. Uzklikšķinot uz tā tiks dota iespēja izvēlēties savu vērtējumu. Vērtējuma izteikšanai būs redzamas zaļas, dzeltenas un sarkanas krāsas „sejiņas”. Zaļā – pārvaldnieka darbības tiek vērtētas pozitīvi bez aizrādījumiem. Dzeltenā – kopumā ar pārvaldnieka darbībām dzīvokļu īpašnieks ir apmierināts, ar mazsvarīgiem iebildumiem. Sarkanā – pārvaldnieka pakalpojumu kvalitāte ir nepietiekama, nepieciešams informēt par kādām no piedāvāto nozaru problēmām.
 
Vajadzības gadījumā dzīvokļu īpašniekiem būs iespējas pievienot rakstisku komentāru.
 
Mūsu dzīvokļu īpašnieku vērtējumi tiks apkopoti un tādā veidā mums būs iespēja uzlabot sniegto pārvaldīšanas darbību kvalitāti un novērst iespējamās nepilnības.
 
JNĪP informatīvajā sistēmā var reģistrēties interneta vietnē www.nip.lv sadaļā E-LIETAS / Dzīvokļu īpašniekiem.

Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"