Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde – LBAS «Sadarbības partneris 2013» 

Publicēts: 16.01.2014

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) apbalvoja labākos sadarbības partnerus – darba devējus, kas rūpējušies par darbiniekiem, sadarbojušies ar arodbiedrību un stiprinājuši sociālo dialogu. Balva kā labākajam sadarbības partnerim pasniegta SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) un tās vadītājam Jurim Vidžim. JNĪP ir vienīgais uzņēmums mūsu pilsētā, kas līdz šim saņēmis LBAS balvu «Sadarbības partneris».

«Mūsu ikgadējais pasākums «Sadarbības partneris» parāda, ka Latvijā ir darba devēji, kas rūpējas par saviem darbiniekiem, kuriem drošs un labi atalgots darbinieks ir vērtība. Mums ir prieks, ka katru gadu ir jauni darba devēji, kas apliecina šīs vērtības, un ceram, ka šī pieredze ies plašumā,» uzsver LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers.

Balvai JNĪP izvirzīja Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība, un LBAS akcentē, ka JNĪP balvu pelnījis ar vairākiem veiksmīgiem piemēriem, rūpējoties par saviem darbiniekiem un atbalstot tos.

«Koplīgums šajā organizācijā noslēgts jau 2001. gadā. Tajā paredzēti plašāki papildu nosacījumi nekā likumdošanā noteiktie darba samaksas, darba aizsardzības, darbinieku apmācības un kvalifikācijas celšanas jomās, kā arī mācību un citu atvaļinājumu nodrošināšanā un strīdu risināšanas kārtībā. Uzņēmumā darbiniekiem izveidota atpūtas telpa, pieejama tēja, kafija, dzeramais ūdens un jaunākie preses izdevumi. Pārvalde saņēmusi Atzinības rakstu par inovatīvu energoefektīvu tehnoloģisko risinājumu pielietojumu daudzdzīvokļu ēkas renovācijā. Pagājušajā gadā pēc bērna dzimšanas «tēva atvaļinājumu» izmantojuši vairāki darbinieki. Tāpat JNĪP īpaši atbalsta tos darbiniekus, kas nodarbojas ar sportu,» par JNĪP teikts balvas pieteikumā.

Jāpiebilst, ka šogad LBAS balva «Sadarbības partneris 2013» pasniegta kopumā 11 uzņēmumiem – JNĪP un J.Vidžim, SIA «CEMEX», AS «Cēsu alus», SIA «Ventamonjaks serviss», SIA «Daugavpils reģionālā slimnīca», SIA «Jēkabpils reģionālā slimnīca»; valsts sociālās aprūpes centram «Latgale», Balvu novada pašvaldībai, Aizputes novada domei, Pierīgas Izglītības, kultūras, kultūras un sporta pārvaldei, Rīgas Pašvaldības policijai un Jurim Lūkasam.

JNĪP ir gandarīts par saņemto augsto novērtējumu un īpašu pateicību izsaka arī uzņēmuma arodbiedrības līderei Aijai Matīsai.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.