Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

JNĪP bērniem sarūpē iespēju apmeklēt Līvu akvaparku 

Publicēts: 20.06.2014

Šodien, 20. jūnijā, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) Bērnu sociālās aprūpes centrā nogādāja dāvanu karti Līvu akvaparka apmeklējumam. Šādu dāvanu centra audzēkņiem uzņēmums sarūpējis savā 16. jubilejā.
JNĪP darbinieki pirms vairākiem gadiem ieviesa tradīciju uzņēmuma dzimšanas dienā dāvanu sarūpēt Bērnu sociālās aprūpes centra iemītniekiem. Iepriekšējos gados mazākajiem centra bērniem par JNĪP darbinieku saziedotajiem līdzekļiem bija iespēja noskatīties kādu no Latvijas Leļļu teātra izrādēm – uz bērnunamu «aizvestas» tādas izrādes kā «Ērkšķrozīte», «Gudrais zobiņš», «Lellīte Lolīte», «Trakulīte sandalīte» –, taču šajā gadā pārsteigums sarūpēts lielākajiem audzēkņiem – viņi ar JNĪP darbinieku atbalstu dosies uz Līvu akvaparku, jo tieši šādu vēlēšanos bija izteikuši paši bērnunama iemītnieki.

Dāvanu karte, kas šodien pasniegta bērnunama audzēkņiem, paredzēta 14 personām, kas Līvu akvaparka atrakcijas varēs izbaudīt divas stundas pašu izraudzītā laikā. Dāvanu karti viņi var izmantot līdz 31. augustam.

Jāpiebilst, ka šodien JNĪP norisināsies arī labāko darbinieku godināšana – paldies par uzcītīgo darbu tiks teikts gan sētniekiem, gan remontstrādniekiem, gan arī citiem darbiniekiem, kuri visa gada garumā apliecinājuši augstu profesionalitāti.

SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» dibināta 1998. gadā, apvienojoties četrām namu pārvaldēm un avārijas – remontu uzņēmumam.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.