Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.

Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldei – 16. jubileja!        

Publicēts: 12.06.2014

20. jūnijā SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) atzīmēs jau 16. jubileju, un arī šajā dzimšanas dienā uzņēmuma darbinieki svētkus sarūpēs Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra iemītniekiem, dāvinot viņiem iespēju izrauties no ierastās vides, apmeklējot Līvu akvaparku.
Tradīcijai savā dzimšanas dienā iepriecināt bērnunama bērnus ir jau vairāku gadu sena vēsture. Tiesa, līdz šim mazākajiem centra bērniem par JNĪP darbinieku saziedotajiem līdzekļiem bija iespēja noskatīties kādu no Leļļu teātra izrādēm, savukārt šogad pārsteigums sarūpēts lielākajiem audzēkņiem – viņi ar JNĪP darbinieku atbalstu dosies uz Līvu akvaparku.

Tāpat 16. jubilejā JNĪP jau tradicionāli godinās savus labākos darbiniekus – paldies par uzcītīgo darbu tiks teikts gan sētniekiem, gan remontstrādniekiem, gan arī citiem darbiniekiem, kuri visa gada garumā apliecinājuši augstu profesionalitāti.

JNĪP, gaidot uzņēmuma 16. dzimšanas dienu, saka paldies visiem saviem klientiem un sadarbības parteriem – Jūsu ieguldījums JNĪP attīstībā ir neatsverams! Paldies, ka esat kopā ar mums!

Uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"