Sadarbībā ar JNĪP Jelgavas tehnikumā izglītos nama pārziņus        

Publicēts: 11.06.2014

Trešdien, 11. jūnijā, sāksies uzņemšana Jelgavas tehnikumā, un viena no novitātēm 2014./2015. mācību gadā ir iespēja jauniešiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem šajā skolā apgūt izglītības programmu «Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana», iegūstot namu pārziņa kvalifikāciju. Šī programma tiks īstenota sadarbībā ar SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP).
JNĪP sadarbība ar Jelgavas tehnikumu veiksmīgi noritējusi jau līdz šim, namu apsaimniekošanas uzņēmumā nodrošinot prakses iespējas tehnikuma audzēkņiem, kuri šajā profesionālajā skolā apgūst ēku iekšējo komunikāciju montāžas un apkalpošanas speciālista kvalifikāciju.

Savukārt nākamajā mācību gadā Jelgavas tehnikumā varēs apgūt programmu «Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana» – tā ir iespēja vidusskolas absolventiem līdz 29 gadu vecumam pusotra gada laikā tikt pie nama pārziņa kvalifikācijas.

Šī programma tiks īstenota duālās izglītības jeb darba vidē balstītas profesionālās izglītības sistēmas ietvaros, un tā būs jau otrā duālās apmācības programma, kurā jaunos speciālistus Jelgavas tehnikums skolos kopā ar uzņēmēju.

Proti, teoriju jaunieši apgūs Jelgavas tehnikumā, kur kā lektori tiks piesaistīti arī JNĪP speciālisti, savukārt praktiskā apmācības un kvalifikācijas prakse notiks JNĪP pieredzējušu darbinieku vadībā.

Prakses laikā tiks piešķirta stipendija, un par labām sekmēm varēs saņemt arī ESF stipendiju, kas ir no 70 līdz 115 eiro mēnesī. Savukārt labākajiem audzēkņiem tiks piedāvātas pastāvīgas darbavietas JNĪP.

Jāpiebilst, ka mācību ilgums izglītības programmā «Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana» ir 1,5 gadi jeb 2120 stundas. Sakarā ar Jelgavas tehnikuma rekonstrukciju uzņemšana notiks skolas filiālē Dobeles ielā 43, Jelgavā.

JNĪP jauniešus aicina izmantot Jelgavā piedāvāto iespēju kļūt par kvalificētiem nama pārziņiem un, sevi labi pierādot prakses laikā, pievienoties lielākā namu apsaimniekotāja Jelgavā – JNĪP – kolektīvam!

Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"