Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Drīz sāksies skolēnu brīvlaiks – pārvietojoties māju pagalmos, jāievēro papildu piesardzība!        

Publicēts: 28.04.2014

Iestājoties siltajam laikam un tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, aktualizējies jautājums par iedzīvotāju, īpaši bērnu, drošību daudzdzīvokļu namu pagalmos. SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) vērš automašīnu vadītāju uzmanību uz bīstamajām situācijām, kas var rasties, neuzmanīgi pārvietojoties pagalmos, kā arī aicina gājējus un riteņbraucējus būt piesardzīgākiem.
Jau pašlaik JNĪP kā pie namu pārvaldnieka vērsušies vairāki daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, informējot par bīstamām situācijām, kādas nākas novērot mājas apkārtnē. Viņi norāda uz autovadītāju neuzmanīgo braukšanu iekšpagalmu teritorijās, kas nereti apdraud iedzīvotāju, īpaši bērnu, drošību, jo tieši bērni, pagalmā spēlējoties un pārvietojoties ar velosipēdu, ir visneaizsargātākie un var iekļūt nelaimē.

JNĪP aicina autovadītājus būt uzmanīgākiem ne tikai uz ielas, bet arī daudzdzīvokļu māju pagalma teritorijās un pārvietoties, rūpīgi novērtējot situāciju – vai braucot netiek apdraudēti gājēji un riteņbraucēji. Tāpat arī gājēji aicināti pārliecināties, vai netuvojas automašīna. Jāatceras, ka pagalmā iespējamas dažādas nestandarta situācijas, tāpēc papildu piesardzība nenāks par ļaunu ne šoferiem, ne gājējiem un velosipēdistiem. Savukārt vecāki aicināti ar bērniem vēlreiz pārrunāt drošības jautājums, izskaidrojot viņiem neuzmanīgas rīcības iespējamās sekas un atgādinot, ka spēlēties drīkst tikai tajās vietās, kur netiek apdraudēta viņu drošība.

Būsim piesardzīgi un savstarpēji toleranti! Cienīsim viens otru, tādējādi izvairoties no domstarpībām un, protams, no iespējamiem satiksmes negadījumiem!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.