Dzīvokļu īpašniekus aicina organizēt mājas un apkārtnes sakopšanas talkas; JNĪP sakops piemiņas vietu RAF mežā        

Publicēts: 10.04.2014

Aprīlis Jelgavā pasludināts par Spodrības mēnesi, kad ikviens jelgavnieks aicināts sniegt ieguldījumu gan sava īpašuma, gan apkārtnes sakopšanā. Arī SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) savus klientus aicina iesaistīties Spodrības mēneša aktivitātēs un kopīgiem spēkiem uzpost gan savu daudzdzīvokļu māju, gan tās apkārtni.
Kaut arī Lielā talka šogad visā Latvijā notiks 26. aprīlī, JNĪP dzīvokļu īpašniekus rosina jau pašlaik pievērst uzmanību gan vietām, gan telpām, kuras būtu vērts sakārtot, un atbilstoši iespējām organizēt savu talku, tajā iesaistoties visiem dzīvokļu īpašniekiem. Kopīgas talkas laiku var noteikt paši iedzīvotāji atbilstoši savām iespējām.

Jau pašlaik vairāku daudzstāvu māju iedzīvotāji pauduši apņemšanos kopīgiem spēkiem sakārtot savus pagrabus, tāpat iespējams organizēt mājas apkārtnes sakopšanas darbus vai kāpņutelpu sakārtošanu, piemēram, koplietošanas telpās nomazgājot logus, durvis. JNĪP centīsies atbalstīt ikvienu dzīvokļu īpašnieku iniciatīvu, iespēju robežās palīdzot sagādāt darbam nepieciešamo. Piemēram, sadarbībā ar nama pārvaldnieku noteiktā dienā iespējams noorganizēt lielo atkritumu konteineru, kurā iedzīvotāji varēs izmest visu, kas kļuvis lieks, tāpat pārvaldnieks var palīdzēt sagādāt melnzemi vai citus materiālus, kas noderētu apkārtējās teritorijas labiekārtošanā, kā arī iesaistīties citu organizatorisku jautājumu risināšanā.

Galvenais, lai JNĪP pārvaldīto māju dzīvokļu īpašnieki laicīgi vērstos pie pārvaldnieka, informējot par plānotajiem darbiem un nepieciešamo atbalstu. Kopīgiem spēkiem tiks apzinātas iespējas, meklēti resursi un risinājums, lai ikviens no mums varētu dzīvot skaistā un sakārtotā vidē. Lai vienotos par nepieciešamo atbalstu, dzīvokļu īpašnieku pārstāvim jāvēršas JNĪP.

Arī paši JNĪP darbinieki iesaistīsies Lielās talkas aktivitātēs, jau divpadsmito gadu pēc kārtas pavasarī sakopjot fašistiskā terora upura piemiņas vietu mežā RAF dzīvojamā masīvā. Kopīga talkošana kļuvusi par neatņemamu JNĪP kolektīva aktivitāti Spodrības mēneša laikā, un šogad sakopšanas talka tiks organizēta 11. aprīlī. Talkas laikā, kā ierasts, tiks sagrābtas pērnās lapas, izzāģēti zari un savākti atkritumi piemiņas vietā.

JNĪP aicina ikvienu iesaistīties sakopšanas darbos – ne tikai Spodrības mēneša gaitā, bet arī ikdienā.
 
Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"