Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Kolēģi citās valstīs novērtē Latvijas un JNĪP pieredzi namu pārvaldīšanā        

Publicēts: 02.04.2014

Martā Baltkrievijā notika Starptautiskās Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas asociācijas (MAMN) valdes sēde, kurā piedalījās arī SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) vadītājs un Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācijas valdes loceklis Juris Vidžis.
Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācija MAMN iesaistījās pagājušā gada oktobrī, par savu pārstāvi tajā izvirzot JNĪP vadītāju un asociācijas valdes locekli J.Vidži, kuru savukārt citu valstu kolēģi ievēlēja Starptautiskās Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas asociācijas jeb MAMN valdē. Jāpiebilst, ka MAMN pārstāvētas tādas valstis kā Latvijas, Baltkrievija, Ukraina, Krievija, Vācija un citas, daloties namu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pieredzē un popularizējot labās prakses piemērus.

Līdz šim jau notikušas vairākas tematiskās konferences klātienē, videokonferences, sniegtas intervijas Baltkrievijas presei un televīzijai. Sadarbības partneri no MAMN jau iepriekš ļoti augstu novērtējuši Latvijas, tostarp JNĪP un tās vadītāja J.Vidža, pieredzi un sasniegto namu apsaimniekošanas jomā.

Kopā ar kolēģiem no MAMN tiek pārrunātas nozares aktualitātes, apzināti problēmjautājumi un iespējamie to risinājumi, vadoties no vairāku valstu pārstāvju savstarpējās pieredzes, kā arī noteikti mērķi turpmākajai sadarbības veicināšanai un labās prakses pārņemšanai.

Šajā reizē viens no galvenajiem apspriestajiem jautājumiem bija izstrādātais pētījums, kura galvenais mērķis bija izzināt un salīdzināt iedzīvotāju sapratnes līmeni par māju pārvaldīšanu divās valstīs – Baltkrievijā un Latvijā. Pašlaik vēl turpinās detalizēta pētījuma laikā iegūtās informācijas analīze, taču jau pašlaik ir skaidrs, ka, lai gan situācija Baltkrievijā un Latvijā atšķiras, kopējās tendences ir līdzīgas.

Plašāk par MAMN un tās īstenotajām aktivitātēm var uzzināt asociācijas mājas lapā www.jipdom.com.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.