Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uzmanību! «Darīsim Kopā» jaunākais izdevums – pastkastītēs jau šonedēļ! 

Publicēts: 26.02.2014

Šonedēļ SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) klientu pastkastītēs nonāks jaunākais izdevuma «Darīsim Kopā!» numurs. Tajā, kā ierasts, dzīvokļu īpašnieki, kuri savas daudzdzīvokļu mājas pārvaldīšanu uzticējuši JNĪP, gan latviešu, gan krievu valodā tiks informēti par pašlaik aktuālāko namu apsaimniekošanā un komunālo pakalpojumu jomā.
Kā Jelgavā mainās ūdens skaitītāju rādījumu nodošanas laiks; kā likuma grozījumi skars iedzīvotājus; kāpēc vajag piedalīties dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēs – atbildes uz šiem un citiem dzīvokļu īpašniekiem aktuāliem jautājumiem uzziniet jaunākajā «Darīsim Kopā!» izdevumā!

Februāra numurā JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis stāsta par paveikto pagājušajā gadā un tuvākā laika uzdevumiem, akcentējot arī priekšrocības, ko sniedz renovēta daudzdzīvokļu māja, un ieskicējot problēmas, ar ko nākas saskarties iedzīvotājiem nosiltinātā mājā. Tāpat aktualizētas dzīvokļu īpašnieku iespējas, kuras dažkārt netiek pilnvērtīgi izmantotas, taču ir būtisks veids, kā, pašiem iesaistoties, sadarbībā ar pārvaldnieku uzlabot gan savas dzīvojamās mājas tehnisko stāvokli, gan arī panākt, lai iedzīvotāji atbildīgi izturētos ne tikai pret savu atsevišķo dzīvokļa īpašumu, bet arī pret kopīpašumu, būtu godprātīgi un cienītu kaimiņus.

Šajā «Darīsim Kopā!» numurā var uzzināt, kuras mājas iecerēts renovēt šovasar, kā arī JNĪP informē par citām ikdienišķām, taču tādēļ nebūt ne mazāk svarīgām lietām, aicinot dzīvokļu īpašniekus aktīvāk iesaistīties savas dzīvojamās mājas pārvaldīšanas procesā un daudz lielāku uzmanību pievērst mājā nepieciešamajiem remontdarbiem. Aktualitāte jaunajā sezonā – balkonu kritiskais stāvoklis un to remonts.

Saistoši ikvienam JNĪP klientam būs arī grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, kurus skaidro uzņēmuma Juridiskās daļas vadītāja Jana Antsone. Tāpat aktualizētas iespējas un priekšrocības, ko dzīvokļu īpašniekiem sniedz JNĪP informatīvā sistēma.

JNĪP dzīvokļu īpašniekus, atverot savu pastkastīti, aicina pievērst uzmanību tās saturam, lai kopā ar dažādiem reklāmas materiāliem neatbrīvotos arī no svarīgas informācijas par savas mājas apsaimniekošanu – JNĪP izdevumu «Darīsim Kopā!»!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.