Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

LIAA apstiprina līdzekļu piešķiršanu Dobeles ielas 52 un Kungu ielas 23 renovācijai        

Publicēts: 30.08.2013

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) nupat noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par līdzekļu piešķiršanu vēl divu daudzdzīvokļu māju renovācijai Jelgavā. Tas nozīmē, ka arī Dobeles ielas 52 un Kungu ielas 23 dzīvokļu īpašnieki varēs izbaudīt priekšrocības, ko sniedz energoefektīva un vizuāli pievilcīga māja.
Pašlaik jaunus projektu iesniegumus aktivitātē «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» LIAA vairs nepieņem – to pieņemšana aktivitātes 11. kārtā tika pārtraukta 31. jūlijā, sasniedzot pieejamā kopējā finansējuma – 5,33 miljoni latu – apjomu. Taču neatlaidīgais JNĪP darbs, mudinot dzīvokļu īpašniekus pieņemt lēmumu par savas daudzdzīvokļu mājas renovāciju, un veiksmīgā sadarbība vēl 11. kārtā ļāvusi iesniegt desmit projektus daudzdzīvokļu māju siltināšanai Jelgavā JNĪP apsaimniekotajās mājās.

Šobrīd jau saņemts apstiprinājums un noslēgts līgums ar LIAA par līdzekļu piešķiršanu energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu mājā Dobeles ielā 52 un Kungu ielā 23.

Tas nozīmē, ka pēc iepirkumu dokumentācijas saskaņošanas LIAA jau varēs izsludināt iepirkuma konkursu par būvniecības darbu veikšanu šajās mājās. Tas tiks darīts ziemas periodā, lai, noskaidrojot būvnieku un sakārtojot nepieciešamo dokumentāciju, varētu noslēgt līgumu un jau pavasarī, tiklīdz būs renovācijas darbiem atbilstoši laika apstākļi, sākt darbus. Tādējādi renovētas būs vēl divas JNĪP apsaimniekotās mājas, kuru dzīvokļu īpašnieku kopība lēma par šo darbu nepieciešamību.

Jāatgādina, ka pašlaik renovācijas process notiek Raiņa ielā 9. Tur darbus veic SIA «AMAXS» sadarbībā ar AS «DNB banka». Līdz šim atbilstoši dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumam jau renovētas septiņas JNĪP apsaimniekošanā esošās mājas: 4. līnijā 1. Helmaņa ielā 3, Raiņa ielā 3, Raiņa ielā 10, K.Barona ielā 19, Brīvības bulvārī 28 un Lāčplēša ielā 19a.

JNĪP dzīvokļu īpašniekus aicina iesaistīties savas mājas sakārtošanā un pieņemt lēmumu par nepieciešamību piedalīties energoefektivitātes pasākumu realizācijā, lai brīdī, kad LIAA izsludinās projektu iesnigumu pieņemšanas nākamo – 12. – kārtu, varētu iesniegt jaunus projektus par māju siltināšanu.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.