Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Ugunsgrēka sekas Raiņa ielā 9 JNĪP speciālisti novērsuši; elektrības un ūdens padeve dzīvokļos atjaunota        

Publicēts: 13.08.2013

12. augusta vēlā vakarā piecstāvu mājā Raiņa ielā 9, kur pašlaik notiek renovācijas darbi, izcēlās ugunsgrēks pagrabā. Visu otrdienu mājā strādāja SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) atbildīgie speciālisti, lai novērstu ugunsgrēka sekas. Nupat lielākā daļa darbu pabeigti un dzīvokļu īpašumos pakalpojumi iespēju robežās atjaunoti.

Ugunsgrēka iemesls nav noskaidrots, taču zināms, ka tas izcēlās daudzdzīvokļu mājas pagrabā, kurā iedzīvotāji turēja dažādas mantas. Izdegusī platība nav liela, tomēr ugunsgrēka seku novēršanai bija nepieciešama vesela diena intensīva darba. Proti, daudzdzīvokļu mājai ugunsgrēka dēļ pagrabā sakusa kabeļi un ūdensapgādes sistēmas caurules. Lai nodzēstu ugunsgrēku un rūpētos par iedzīvotāju drošību, izvairoties no vēl lielākas nelaimes, mājai tika atslēgta ūdens un elektrības padeve. JNĪP speciālisti dienas laikā bojātās komunikācijas atjaunoja – līdz darbadienas beigām nodrošināta aukstā ūdens un elektrības padeve dzīvokļos.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.