Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pirmo JNĪP semināru par grozījumiem likumā apmeklē vairāk nekā 30 dzīvokļu īpašnieku; nākamie semināri – 10. un 12. februārī 

Publicēts: 30.01.2014

Šonedēļ aizvadīts pirmais SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) organizētais tematiskais seminārs par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā. Uz tikšanos bija ieradušies vairāk nekā 30 dzīvokļu īpašnieku – viņu atsaucība un sagatavotie jautājumi apliecināja, ka JNĪP klienti ir ieinteresēti detalizēti izprast ieviestās izmaiņas likumā, un semināra gaitā veidojās konstruktīvs dialogs. Nākamie semināri – 10. un 12. februārī

Uz pirmo JNĪP organizēto semināru bija ieradies arī Latvijas Republikas Saeimas deputāts un Mājokļu jautājumu apakškomisijas sekretārs Viktors Valainis, kurš klātesošos iepazīstināja ar likuma grozījumu tapšanas gaitu. Savukārt JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis skaidroja, kāda situācija pašlaik ir Jelgavā un kā ieviestās izmaiņas var veicināt dzīvokļu sadarbību ar namu pārvaldnieku un citiem pakalpojumu sniedzējiem, jo grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā paredz plašākas iedzīvotāju tiesības un dzīvojamo māju īpašnieku lielāku rīcībspēju, izvēloties sev piemērotāko norēķināšanās par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem veidu, tajā skaitā norēķināšanos ar pakalpojumu sniedzēju tieši.

Aizvadītais seminārs vēlreiz apliecināja, ka arvien vairāk dzīvokļu īpašnieku izprot savu līdzdalību dzīvojamās mājas pārvaldīšanas procesā, ir kompetenti šajos jautājumos, tostarp labi orientējas atbilstošajos normatīvajos aktos, un ir ieinteresēti veicināt sadarbību gan ar savas dzīvojamās mājas pārvaldnieku, gan citiem pakalpojumu sniedzējiem. Daudzi semināra dalībnieki, lai uzzinātu speciālistu viedokli, jau iepriekš bija sagatavojuši konstruktīvus jautājumus par semināra tēmu – izmaiņām Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā –, tāpat tika aplūkoti citi dzīvokļu īpašniekiem aktuāli jautājumi.

Jāpiebilst, ka JNĪP organizētā semināra norisi atzinīgi novērtēja arī V.Valainis, atzīmējot, ka vairākas lietas, ka tikai nupat ieviestas likumā, Jelgavā jau veiksmīgi darbojas, un dzīvokļu īpašnieki ir kompetenti jautājumos, kas skar dzīvojamo māju pārvaldīšanu.

Izvērtējot dzīvokļu īpašnieku lielo atsaucību pirmajā seminārā – uz to ieradās pat vairāk interesentu nekā sākotnēji bija pieteikušies –, JNĪP jau izziņojusi nākamos semināra datumus: pirmdien, 10. februārī, pulksten 18 JNĪP Konferenču zālē Pulkveža Brieža ielā 26 tematiskais seminārs par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā notiks latviešu valodā, savukārt trešdien, 12. februārī, pulksten 18 – krievu valodā.

Lai piedalītos seminārā, interesenti lūgti tam iepriekš pieteikties – to var izdarīt internetā, aizpildot pieteikuma formu (forma ir atrodama šeit), vai arī pa tālruni 63023398.

Jāuzsver gan, ka jau pašlaik par februārī plānotajiem semināriem dzīvokļu īpašnieki, tiem piesakoties, izrādījuši ļoti lielu interesi. Ja būs atsaucība, JNĪP nodrošinās papildu tematiskos seminārus.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.