Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Tadžikistānas un Kirgizstānas valstu delegāciju interesē pilsētā sasniegtais energoefektivitātes jomā 

Publicēts: 18.08.2014

Lai apspriestu energoefektivitātes jautājumus un iespējamo sadarbību, pagājušajā nedēļā Jelgavā viesojās Tadžikistānas un Kirgizstānas valsts institūciju amatpersonu delegācija. Pieredzē par namu pārvaldīšanu un īstenotajiem renovācijas projektiem pilsētā dalījās SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) valdes loceklis Juris Vidžis un uzņēmuma tehniskais direktors Oļegs Kukuts.

Vizīte norisinājās «Ilgtspējīgas enerģētikas programmas Āzijai: atjaunojamie energoresursi un energoefektivitāte» gaitā. Abas valstis – Tadžikistāna un Kirgizstāna – ir Nacionālo energoefektivitātes plānu izstrādes stadijā, sāk iesaistīties Mēru pakta aktivitātēs, kā arī pašvaldības uzsākušas izstrādāt Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānus jeb SEAP. Lai aizgūtu Latvijas labās prakses piemērus šajā jomā, abu valstu institūciju amatpersonas pieredzes gūšanas nolūkā apmeklēja Jelgavu.

Viņi tikās ar Zemgales reģionālās Enerģētikas aģentūras pārstāvjiem un ar lielu interesi uzklausīja JNĪP pieredzi namu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jomā, par ko stāstīja J.Vidžis un O.Kukuts. Viesi iepazīstināti ar namu pārvaldīšanas principiem Latvijā, aktivitātēm pilsētā, kas veiktas ar Klimatu pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstu, piemēram, daudzdzīvokļu māju un pašvaldības iestāžu siltināšana, LED apgaismojuma izbūve pilsētas ielās. Tāpat delegācija apmeklēja renovētās mājas Helmaņa ielā 3 un Brīvības bulvārī 28, klātienē pārliecinoties par paveikto darbu kvalitāti un redzot, kas praktiski ir izradīts, īstenojot māju siltināšanu.

Vizītes noslēgumā viesi apmeklēja arī «Fortum» biomasas koģenerācijas staciju, atzinīgi novērtējot redzēto, iegūto informāciju un mūsu pilsētā gūto vērtīgo pieredzi.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.