Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informatīvajā sistēmā (informatīvā sistēma) – jauna sadaļa dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām 

Publicēts: 20.07.2016

Lai optimizētu dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonu un pārvaldnieku savstarpējo sadarbību dzīvojamās mājas pārvaldīšanas procesa organizēšanā, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informatīvajā sistēmā ir izveidojusi sadaļu kontaktpersonām. Šajā sadaļā kontaktpersonai darbam nepieciešamā informācija ir pieejama vienkopus, kas ļauj taupīt laiku, veicot uzdevumus, kuri saistīti ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanu.

Bieži vien dzīvokļu īpašnieki kā kontaktpersonu izvēlas cilvēku, kurš nav dzīvokļa īpašnieks, tādēļ viņam nav pieeja informatīvajai sistēmai. Tas kavē darbu, jo kontaktpersonai nav iespējams gūt informāciju e-vidē. Jaunās sadaļas mērķis ir nodrošināt ērtāku saziņu ar pārvaldnieku un atvieglot informācijas pieejamību dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām (pilnvarotajām personām), kuri ir tieši tie cilvēki, kas nodrošina savstarpējo sadarbību starp pārvaldnieku un dzīvokļu īpašniekiem.
 
Šajā sadaļā (E-LIETAS / KONTAKTPERSONĀM, vai adresē www.jnip.lv/kontaktpersonas) ir vairākas nodaļas, kurās var iegūt informāciju, kas paredzēta kontaktpersonām (informatīvi paziņojumi tieši kontaktpersonām, mājas lietas apskate, veikto remontdarbu tāmes un sastādītie akti, ieņēmumu – izdevumu atskaites apskate, dzīvokļu īpašnieku pārvaldīšanas parādsaistības, parādu atgūšanas darbības un tiesvedības procesi). Tāpat šajā sadaļā ir iespēja elektroniski ievadīt mājas dzīvokļu ūdens skaitītāju rādījumus, nosūtīt jautājumus un iesniegumus pārvaldniekam, kā arī sazināties ar informatīvajā sistēmā reģistrētajiem dzīvokļu īpašniekiem dažādu jautājumu apspriešanai. Nākotnē kontaktpersonu sadaļa tiks attīstīta. Plānojam nodrošināt mājā veikto remontdarbu tāmju attālinātu apstiprināšanu. Tas ekonomēs pārvaldnieka un kontaktpersonas laiku un ļaus vairāk pievērsties ar mājas pārvaldīšanu saistītajiem jautājumiem.
 
Gādājot par datu aizsardzību, autentifikācija šajā sistēmā kontaktpersonai būs iespējama, izmantojot kādu no piecu banku piedāvātajām iespējām. – «Nordea», «DNB banka», «Swedbank», «Citadele» un «SEB banka».
 
JNĪP dzīvokļu īpašniekus aicina izmantot JNĪP informatīvo sistēmu. Šobrīd dzīvokļu īpašniekiem, kuri reģistrējušies sistēmā, pieejamas šādas sadaļas:
  • Jaunumi;
  • Mājas lietas apskate (šī sadaļa ietver mājā veiktos remontdarbu tāmes, nodrošina iespēju iepazīties ar sastādītajiem aktiem, kā arī Dzīvojamās mājas ieņēmumu-izdevumu atskaiti);
  • Rēķinu apskate un apmaksa;
  • Dzīvokļa ūdens skaitītāju rādījumu ievadīšana;
  • Iespēja iepazīties ar dzīvokļu īpašnieku pārvaldīšanas parādu saistībām;
  • Informācija par parādu atgūšanas darbībām un tiesvedībām civillietās;
  • Dzīvokļu īpašnieku saziņas organizēšana, lēmumu un dažādu jautājumu apspriešana;
  • Jautājumu uzdošana pārvaldniekam un citiem pakalpojumu sniedzējiem.
Ja dzīvokļa īpašnieks nav reģistrējies, viņš ar vienu no informatīvās sistēmas sadaļām - mājas lietu var iepazīties klātienē, iepriekš saskaņojot laiku ar pārvaldnieku. Taču pārējās informatīvās sistēmas priekšrocības izmantot nevar.
 
Izmantojot informatīvo sistēmu, tas ļaus iesaistīties dzīvojamās mājas pārvaldīšanā e-vidē, Jums izdevīgā laikā un vietā.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.