Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Paldies par atsaucību un iesaistīšanos kopīgajā talkā! 

Jau tradicionāli SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) aprīlī, kurš Jelgavā tiek pasludināts par Spodrības mēnesi, aicināja dzīvokļu īpašniekus veikt tīrīšanas darbus savu dzīvojamo māju pagalmos un koplietošanas telpās.

JNĪP izsaka pateicību sekojošu 16 dzīvojamo māju iedzīvotājiem, kuri atsaucās aicinājumam un iesaistījās savu māju pagalmu labiekārtošanā – Sudrabu Edžus ielā 5, Satiksmes ielā 53, Meiju ceļā 50, Dambja ielā 2, Sakņudārza ielā 5, Atmodas ielā 68, Lielā ielā 26, Vīgriežu ielā 28, Māras ielā 10, Kronvalda ielā 5, Rožu ielā 1/3, Dārza ielā 7, Egas ielā 1, Kārklu ielā 4, Raiņa ielā 40, Asteru ielā 12. Pēc iedzīvotāju pieprasījuma, JNĪP nodrošināja veicamajiem darbiem nepieciešamos konteinerus, melnzemi, kā arī darba cimdus un maisus.

Savas dzīvojamās mājas apkārtnes labiekārtošanā Satiksmes ielas 53. nama dzīvokļu īpašnieki un iedzīvotāji, kā ierasts, ir bijuši īpaši aktīvi. Pateicoties pilnvarotās personas iniciatīvai, ir nobruģēti celiņi pagalmā, izveidota atrakcija bērniem, kā arī, rūpējoties par kaķiem, ir izbūvēta tiem īpaša māja nakšņošanai (ATTĒLĀ). Sadarbībā ar blakus esošo māju iedzīvotājiem, ir iezīmētas noteiktas vietas automašīnu novietošanai. Satiksmes ielas 53. mana dzīvokļu īpašnieki īpaši vēlas pateikties SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, kura sniedz atbalstu šīs mājas apkārtnes labiekārtošanā vairāku gadu garumā.

Arī JNĪP darbinieki kopā ar ģimenēm jau trīspadsmito reizi sakopa fašistiskā terora upura piemiņas vietu mežā RAF dzīvojamā masīvā. Šoreiz talcinieku pulkam pievienojās arī topošie namu pārziņi, kuri Jelgavas tehnikumā sadarbībā ar JNĪP apgūst zināšanas nekustamā īpašuma apsaimniekošanas jomā.

Sakopšanas darbi tradicionāli organizēti dienu pirms Lielās talkas, šoreiz – 24. aprīlī, un kopumā talkā iesaistījās ap 60 cilvēku, kopā sagrābjot pērnās lapas, savācot atkritumus, iztīrot grāvjus un izzāģējot zarus piemiņas vietas tuvumā.

Īpašs prieks ir par mazākajiem talciniekiem, kas bija lieli palīgi saviem vecākiem. Tāpat šogad JNĪP darbinieku kolektīvam, kas tradicionāli talkoja kopā ar savām ģimenēm, labprāt palīdzēja topošie namu pārziņi no Jelgavas tehnikuma, kuri JNĪP iegūst praktiskās apmācības nekustamā īpašuma apsaimniekošanas jomā.

JNĪP vadība pateicas ikvienam, kas atsaucās uzņēmuma iniciatīvai. Kopīga talka ir uzņēmuma tradīcija, kas līdztekus apziņai par vēl vienu sakoptu vietu pilsētā sniedz arī iespēju būt kopā ar kolēģiem ne tikai ikdienas darbā, bet arī kopīgā talkā.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.