Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Var pieteikties daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai ar pašvaldības atbalstu; sanāksme – 4. aprīlī 

Publicēts: 01.04.2016

Pirmdien, 4. aprīlī, pulksten 18 Jelgavas domē Lielajā ielā 11 notiks sanāksme par pieteikumu iesniegšanu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu māju pagalmu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai. Ņemot vērā pagājušā gada veiksmīgo pieredzi, kad, dzīvokļu īpašniekiem sadarbojoties ar pašvaldību, Jelgavā izdevās realizēt kopumā piecu daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanu, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) arī šogad dzīvokļu īpašniekus aicina būt aktīviem un izmantot iespēju piesaistīt pašvaldības līdzfinansējumu darbiem, ko citkārt nāktos īstenot tikai par saviem līdzekļiem.

Pagājušajā gadā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmas gaitā, kas dzīvokļu īpašniekiem nodrošināja iespēju piesaistīt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 50 procentu apmērā mājai piegulošā zemesgabala sakārtošanai, kopumā tika realizēti pieci daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanas projekti, kuru laikā uzlabota Asteru ielas 6, Zemgales prospekta 4, Lielās ielas 39, Neretas ielas 10, kā arī Aspazijas ielas 25, 27 un 29 pagalmu infrastruktūra. Jāuzsver, ka lielākā daļa no tiem īstenoti tieši JNĪP pārvaldītajās mājās, ar pašvaldības atbalstu realizējot darbus, kas, pēc pašu iedzīvotāju domām, ir nepieciešamākie un atbilst viņu finansiālajām iespējām. JNĪP dzīvokļu īpašniekiem palīdzēja ar līdzfinansējuma saņemšanai nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, taču būtiski, ka iniciatīva visos gadījumos nāca tieši no pašiem iedzīvotājiem un viņi līdztekus vizuāli pievilcīgākas vides radīšanai pievērsušies arī tik ļoti aktuālajai lietusūdens komunikāciju sakārtošanai. 
Turpinot pagājušajā gadā uzsākto iniciatīvu, arī šogad Jelgavas dome piešķīrusi līdzfinansējumu daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai – daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības līdz 2016. gada 31. maijam (ieskaitot) var iesniegt pieteikumus saskaņā ar Jelgavas pilsētas domes 2016. gada 18. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai».

Kopējais pašvaldības 2016. budžeta gadā piešķirtais līdzfinansējums ir 25 000 eiro. Vienam pieteikumam pašvaldības līdzfinansējums ir ne vairāk kā 50 procenti no labiekārtošanas darbu kopējām izmaksām: nepārsniedzot 5000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai par labiekārtošanas darbiem, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem nepieciešama būvatļauja; nepārsniedzot 2000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai par labiekārtošanas darbiem, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem nepieciešams paskaidrojuma raksts vai apliecinājuma karte.

Pašvaldības līdzfinansējumu var piešķirt šādiem labiekārtošanas darbiem: lietusūdens novadīšanas sistēmas izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; brauktuves, ietves vai stāvlaukuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; apgaismojuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; citiem labiekārtošanas darbiem (bērnu rotaļu laukuma, soliņu, zālienu un apstādījumu, sporta laukumu izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai); būvuzraudzības veikšanai. Norādītajos labiekārtošanas darbos iesniedzējs var iekļaut preču iegādes izmaksas.
Sanāksme par pieteikumu iesniegšanu Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanai notiks pirmdien, 4. aprīlī, pulksten 18 Jelgavas pilsētas domē Lielajā ielā 11. Papildinformāciju par sanāksmi var iegūt pa tālruni 63084475, savukārt jautājumus, uz kuriem sanāksmes laikā vēlas gūt atbildes, līdz 3. aprīlim var iesūtīt pa e-pastu [email protected] vai iesniegt personīgi Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība», 9. kabinetā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a, Jelgavā.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.