Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Apkures aprēķina pēc alokatoru metodes rezultāts (piemērs) 

Piemērā redzams, ka atkarībā no apkopotajiem apkures alokatoru rādījumiem, viena m2 apkures cena noteiktā mājā var svārstīties samērā plašās robežās. Tas, protams, ir atkarīgs no pašiem lietotājiem. Redzams, ka tiem lietotājiem, kuri ir ekonomējuši - cena ir zemāka, citiem - augstāka par vidējo ēkā. (Piemērā ir attēlots reālas ēkas aprēķins).

Pēdējo mēnešu laikā esam saņēmuši lūgumus no vairākām mājām ar vēlmi uzstādīt savos dzīvokļos siltummaksas sadalītājus un aprēķināt apkures izmaksas pēc faktiskā patēriņa. Pašlaik notiek sarunas un konsultācijas.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.